wtorek, 2 grudnia 2014

Najlepszy skład FIFA 15 ULTIMATE TEAM za 100000 (100K) coinsów.


Niestety, przez ostatnie dwa miesiące  popadłem w fatalne uzależnienie od gry FIFA15. Wiem, że nie jest to najlepsza gra na świecie, Sędzia jak zwykle nic nie widzi a obrońcy stoją jak polska kolej.
Mimo wielu oczywistych błędów, FIFA15 już od kilku lat ma coś potrafiącego wciągnąć człowieka jak poker. Chodzi oczywiście o tryb Ultimate team i rzadkie karty, które niejednemu użytkownikowi śnią się po nocach. Niektórzy są skłonni wydać setki złotych na czarną kartę Bale’a czy Drogby. Dla zwykłego śmiertelnika czarna karta to święcący obrazek na ekranie, dla graczy którzy zauważą taką kartę w drużynie przeciwnika insygnia najwyższej rangi.
Gorączka posiadania jak najbardziej wartościowych kart pochłonęła i mnie. Kupiłem więc 100000 coins na Allegro i z wypiekami na twarzy otwierałem paczy. Trafiłem Sergio Ramosa, Juana Matę, Davida Luiza i Samiego Nasri. Natychmiast wpadłem na pomysł, by napisać jak stworzyć drużynę gwiazd za 10 zł. Z przyjemnością dzielę się tym pomysłem, po czym pewnie będę grał znów w FIFę zamiast robić coś pożytecznego.

Drużyna gwiazd za 10 zł w FIFA 15 ULTIMATE TEAM.

  1. Kup ,lub zdobądź 100000 coins (średnia cena na dzisiaj to 9zł)
  2. Nie kupuj drogich piłkarzy. Wydawanie 20000 coins na gracza to głupota, za taką cenę można kupić 3 bardzo dobrych 80+.
  3. Mając 100000 coinsów wejdź do sklepu i kupuj paczki Premium za 7500 coins. Natychmiast sprzedawaj zbędne karty. Zostaw sobie gwiazdy oraz dobrych graczy 75+ z lig Anglii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec lub Fracji. Jeśli w dwóch paczkach wyskoczą Ci  piłkarze Premier League to w pozostałych zostawiaj takich samych. Jeśli masz dwóch Hiszpanów ( lub piłkarzy Primera Division) to w kolejnych paczkach poluj na podobnych. Zostawiaj kontrakty, treningi i karty pracowników
  4. Otwieraj paczki dopóki nie zostanie Ci około 30000 coinsów.
  5. Powinieneś mieć teraz ze dwie gwiazdy 85+ i sporo piłkarzy z tej samej ligi
  6. Dokup tych na brakujących pozycjach na rynku transferowym.

Najlepsi tani piłkarze w FIFA 15.

Budując drużynę w FIFA 15 zwracaj uwagę na 3 parametry. Tempo, Drybling i Siła. W grze siła ma wielkie znaczenie, gdyż z jej pomocą można zamaskować niedostatki własnej gry. Można się na siłe przepchać.
Niestety, wciąż jednym graczem można przejść całe boisko, więc liczy się też szybkość napastników oraz bocznych pomocników i skrzydłowych. Piłkarz szybki silny i dobrze panujący nad piłką powinien znaleźć się w każdym zespole!

Najlepsi tani obrońcy w FIFA 15

Dawid Luiz, Richards , Sagna, Gael Clichy , Miranda, Agger, Maxwell, De Marcos

Najlepsi tani obrońcy w FIFA 15

Nasri, Walcott, Lucas, Diaby, Cabaye, Hamsik, Moutinho, Kramer, Gakpe, Young,, Sterling, Ramsey

Najlepsi tani napastnicy w FIFA 15

Martins, Ibarbo, Cavani, Lacazette

0 komentarze:

Prześlij komentarz